opiekunowie:  Małgorzata Stańczuk - koszykówka

Opiekunowie: Małgorzata Stańczuk - koszykówka
                             Marcin Szarejko - siatkówka

...

....

20.02.2009 odbyły się zawody w narciarstwie biegowym w ramach współzawodnictwa szkół ponadgimnazjalnych regionu siedlceckiego organizowane przez PSZS w Siedlcach. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny sztafetowe w kategorii chłopców i dziewcząt. Opiekunami byli p. Marcin Szarejko i p. Marek Burski. W zawodach tych uplasowaliśmy się na wysokich , punktowanych miejscach. Sztafeta dziewcząt zajeła II miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli VI miejsce. Szkołę naszą reprezentowali uczniowie:

Łukasz Jastrzębski

W indywidualnej punktacji II miejse w kategorii dziewcząt zdobyła Dominika Kuć a VI Ewelina Szumarska.

..

Regionalne sztafetowe biegi przełajowe szkół ponadgimnazjalnych nad siedleckim zalewem w dniu 16.10.2008r.

Organizacja czasu wolnego

Szkolne Koło Sportowe przy naszej szkole działa w kilku sekcjach. Uczymy się grać
w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną, piłkę nożną, jeździmy na wycieczki rowerowe, uczestniczymy w zajęciach tańca towarzyskiego i disco.
Bierzemy udział w zawodach organizowanych przez PSZS w Siedlcach.

W indywidualnych biegach przełajowych nasi uczniowie zajęli:

• VI miejsce dziewczyny w regionie siedleckim
  • IV miejsce chłopcy w regionie siedleckim

Braliśmy także udział w sztafetowych biegach przełajowych.

Uczestniczymy także i osiągamy duże sukcesy w pływaniu. Nasza sztafeta 4x50m chłopców zajęła w tym roku VI miejsce w regionie oraz wywalczyła brązowy medal na 50m stylem dowolnym w pływaniu indywidualnym. Dziewczęta zdobyły VI i VIII miejsce indywidualnie w stylu wolnym.

Mamy duże sukcesy w piłce koszykowej chłopców i dziewcząt. Od kilku lat zdobywamy medale. W roku 2008r. w piłce koszykowej chłopców II miejsce- srebrny medal w regionie siedleckim.

Zdobyte srebro i uśmiech na twarzy koszykarzy

II miejsce w regionie siedleckim w koszykówce dziewcząt. W turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce dziewczęta zdobyły I miejsce i otrzymały puchar.

W zimie biegamy na nartach i tam też zdobywamy medale i osiągamy wysokie wyniki

Chłopcy dzielnie walczą w piłkę nożną.
W tym roku uplasowali się na V miejscu w regionie siedleckim.
W turnieju piłki halowej szkół ponadgimnazjalnych o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Siedlce wywalczyli I miejsce.

V miejsce w regionie zdobyli chłopcy i dziewczęta w siatkówce.

W tenisie stołowym zajęliśmy I miejsce w regionie (chłopcy) oraz III miejsce dziewczęta w powiecie.

Wyróżnienie otrzymały nasze tańce towarzyskie w konkursie zorganizowanym przez Miasto Siedlce.

Również wyróżnienie i list gratulacyjny dostały cheerleaders

Startujemy także w lekkiej atletyce. Młodzież naszej szkoły, w poprzednich latach, zdobywała wysokie lokaty w poszczególnych dyscyplinach lekkoatletycznych.