W dniu 30.09.2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w indywidualnych biegach przełajowych, które rozegrały się nad siedleckim Zalewem. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 1500m.
Szkołę reprezentowało 4 uczniów: Szustkowski Maciej 1a, Mural Rafał 1b, Majek Filip 1d, Pogonowski Konrad 1d.

Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów

W dniu 25.09.2020 na stadionie lekkoatletycznym ARMS odbyła się Siedlecka Liga Lekkoatletyczna. Uczniowie naszej szkoły startowali w różnych konkurencjach: 100, 200, 400, 800, 1500, skok w dal, skok wzwyż, rzut oszczepem.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

• I miejsce - Rafał Kubiak 3d (rzut oszczepem)
  • II miejsce - Gabriel Ajdacki 4a (bieg 100m)
  • III miejsce - Jakub Pawlik 3d (bieg na 400m)
  • III miejsce - Adam Pluta 3a (skok w dal)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów

7 września reprezentacja naszej szkoły w piłkę nożną wygrała wszystkie mecze w grupie E. Chłopcy zagrali na najwyższym poziomie zdobywając 9 bramek, tracąc tylko jedną. Z kompletem punków zajęli pierwsze miejsce. Zawody były rozgrywane na boisku przy ZSP nr2. Następna faza rozgrywek już wkrótce.

Brawo nasi!

Nasi na podium

Dnia 29 stycznia 2020 roku odbyła się powiatowa liga w tenisie stołowym. Zawody rozegrano w hali sportowej ARMS na ulicy Prusa 6 w Siedlcach. Wzięła w niej udział  młodzież  ze wszystkich siedleckich szkół średnich. Kilku uczniów godnie reprezentowało też naszą szkołę. Walka była zacięta. Najlepsi z naszej szkoły, czyli Michał Wiśniewski  z klasy 1ap i Kacper Kuśmierczyk z klasy  1bg zdobyli I miejsce w Miejskiej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców.

Wielkie gratulacje dla zwycięzców.

Monika Nasiłowska