Lew Wiary 200„Wy, którzyście własną krwią przypieczętowali przymierze miłości z Chrystusem i Jego Kościołem, uproście nam u Boga łaskę żywej wiary, niegasnącej nadziei i żarliwej miłości. Niech przykład waszego męstwa w wierze i oddania Chrystusowi i Jego Kościołowi pobudza nas do lepszego życia.”

W dniach 22-23 marca 2021 roku odbędą się szkolne e-rekolekcje wielkopostne. W tym roku przeżyjemy je w duchowej wspólnocie z błogosławionymi Męczennikami z Pratulina, których 25 rocznicę beatyfikacji wkrótce obchodzimy. Zapraszamy do zanurzenia się w świadectwie wiary Wincentego LEWoniuka i 12 towarzyszy. W programie proponujemy konferencję, ćwiczenia duchowe, filmy oraz to, co najcenniejsze spotkanie z Jezusem w Eucharystii. Do zobaczenia.

Szkolne rekolekcje program

Lew Wiary 2