tpipzDrodzy nauczyciele i uczniowie, od poniedziałku 08.03.2021rrozpoczynamy  on-line Tydzień Profilaktyki i Promocji zdrowia. Każdy dzień to inne wyzwanie, działanie i sprawdzenie siebie.Materiały edukacyjne umieszczone będą w aktualnościach na stronie szkoły, na stronie Fb szkoły i przesyłanie w wiadomościach przez dziennik Librus. Zachęcam do skorzystania.

Poniedziałek - dzień koleżeństwa, życzliwości i relacji rówieśniczych.

Wtorek - Dzień okazywania emocji.

Środa - dzień intensywnej aktywności fizycznej.

Czwartek - dzień “Stop przemocy i agresji!“

Piątek - dzień relaksu, odpoczynku i zdrowego snu.

Plakaty graficzne zostały przygotowane przez uczniów z klasy 2ap i 2ag, kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej pod opieką nauczycieli p.R. Orzeszek i p.W. Makowskiej.

Prezentacje zostały przygotowane przez p.M. Nasiłowską (Środa - dzień intensywnej aktywności fizycznej) i p.M. Pawlak - Malon (Czwartek - dzień “Stop przemocy i agresji!“), pozostałe materiały edukacyjne przez pedagoga szkolnego.

Z pozdrowieniami M. Łopuska - pedagog szkolny