plakat wystawa projekt stypendialny paulina marciniak 200W edycji 2018/2019 w ramach projektu Mazowsze – Stypendia dla uczniów szkół zawodowych stypendystką Marszałka Województwa Mazowieckiego została Paulina Marciniak uczennica klasy 3a kierunku technik cyfrowych procesów graficznych. W ramach przyznanego stypendium uczennica wykonała projekt badawczy pt. Badanie wpływu wykorzystania dronów w fotografii i filmie na rozwój projektowania graficznego i multimediów. Celem projektu było zbadanie oraz przeanalizowanie wpływu, tak szybkiego, rozwoju fotografii i filmowania przy użyciu dronów na rozwój w dziedzinie projektowania graficznego oraz multimediów. W dniu 19 czerwca 2019 roku uczennica wygłosiła swoją prezentację gronu uczniów, a także nauczycieli, prezentując dokonania swojej rocznej pracy nad projektem badawczym oraz zaprezentowała film pokazujący wyniki tych badań wykonane przy użyciu drona. Dnia 26 czerwca 2019 roku odbyło się otwarcie w Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie wystawy fotograficznej prezentującej prace wykonane przy użyciu drona w ramach wykonywanych badań poprzedzone prezentacją tematu oraz wyświetleniem filmu szerszemu gronu odbiorców.

Opiekunem projektu była mgr inż. Weronika Makowska.

Prezentacja plik pdf

plakat wystawa projekt stypendialny paulina marciniak